BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

iTalent .Net Bootcamp

iLab bünyesindeki sigortam.net, HangiKredi, neredekal.com ve Endeksa'da .Net alanında kariyerini başlatmak ister misin?

Öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye hevesliyim diyorsan iTalent Bootcamp’i tam sana göre!

Sen de "Jr. Back-End Developer" olmak istiyorsan hemen başvur, iTalent çalışanı ol, Bootcamp'e katılmaya hak kazan!

iTalent .Net Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

18.07.2022

SON BAŞVURU

16.06.2022

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyor, yakın zamanda mezun olacaksan
  • Yeni mezun veya maksimum 2 yıl deneyimliysen
  • İyi seviyede İngilizce biliyorsan
  • İnsan ilişkilerinde kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın biriysen
  • Kendi kendimi motive edebilirim, disiplinli biriyim diyorsan bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Hem işe başlayıp, hem de temel seviyeden başlayarak .Net alanında eğitimler alacaksın.
Uzman eğitmenle, kişisel gelişim eğitimleri ve workshoplar'a katılacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Sertifika sahibi olup, özgeçmişine ekleyebileceksin!

Etkinlik Detayları 📝

iTalent .Net Bootcamp nedir?

.Net alanında back-end developer olmak için en doğru yer iTalent Academy. Yeni mezun veya maksimum 2 yıl deneyimliysen, öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye hevesliyim diyorsan iTalent .Net Bootcamp’i kaçırmamalısın!

Hemen Başvur butonu ile kısa formu doldurup başvurunu tamamla, seçme yerleştirme sürecini başarıyla geç, işe başla, hem maaşını al hem eğitim sürecini tamamla.

Bootcamp süresince .Net alanında detaylıca hazırlanmış 111 saat süren teknik eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri ve workshoplar seni bekliyor.

iTalent çalışanı olarak, tüm eğitimleri tamamla ve iş hayatına ilk adımı at!

Sigortam.net

2000 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, 6 milyonu aşkın müşterisi, 22 anlaşmalı sigorta şirketi ve 600’ü aşkın çalışanıyla müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek teknolojilere yatırım yaparak, ‘müşterinin şampiyonu’ olma hedefiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Sigortam.net, dijitalleşme kapsamında teknolojiyi ve insan tecrübesini bir araya getirerek ilerlemektedir. Değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetlerini her geçen gün genişletmekte, nitelikli insan kaynağına yatırım yapmakta, daha teknolojik ve dijital dünyanın hızına uyacak şekilde gelişerek büyümesini her geçen gün sürdürmektedir.

HangiKredi

HangiKredi, bankacılık ürünleri karşılaştırma kategorisinde Türkiye’nin lider platformu olup 2006 yılından bu yana kullanıcılarına hizmet vermektedir. İnternet üzerinde kredi, kredi kartı ve vadeli mevduat araştırması yapan her üç kişiden ikisinin tercih ettiği HangiKredi, her ay 12 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. 20’den fazla bankanın 60’a yakın teklifinin kolayca karşılaştırıldığı ve güvenle başvuru yapılabildiği HangiKredi, kredinin yanı sıra kredi kartı ve mevduat gibi diğer bankacılık ürünlerinde de karşılaştırma ve başvuru yapma imkanı sağlamaktadır.

HangiKredi, kullanıcılarının tüm finansal ihtiyaçlarına “Finansal Asistan” yaklaşımı ile cevap vererek bu vizyon doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir. Bankalarla işbirliği içerisinde sunduğu hizmetleri, tüketicilerin bilinçli ve güvenli bir şekilde faydalanmasını sağlamak amacı ile finansal hayata dokunan konularda ürettiği içeriklerle de zenginleştiren HangiKredi, finansal asistan olarak kullanıcılarının her zaman yanındadır.

Neredekal.com

Neredekal.com Türkiye’de en çok oteli en fazla fiyat alternatifi ile sunan web sitesi ve gezi rehberidir. Tatilini planlamak isteyen her kullanıcıya hitap etme vizyonuyla yola çıkan neredekal.com Türkiye’nin her yerinden farklı ihtiyaç ve ilgi alanlarına hitap eden kamp, pansiyon, apart, otel, villa, karavan otelleri ve benzeri konaklama hizmeti veren tüm tesisleri; detaylı bilgiler, fotoğraflar, fiyatlar ve misafir yorumlarıyla birlikte listelemektedir.

Tüm iletişim kanallarından ortaya koyduğu #ÖnceTürkiyeyiKeşfet vizyonuyla ülkenin tarihi ve kültürel alanlarının tanıtımı konusunda önemli bir rol üstlenen neredekal.com, 81 ildeki gezilecek yerler ve keşif noktaları hakkında yoğun bir içerik yayını da yapmaktadır.

Endeksa

Endeksa, coğrafi bilgi sistemleri ile büyük veri analizi ve makine öğrenimi yöntemlerini kullanarak otomatik gayrimenkul değerleme, varlık yönetimi ve değerleme süreç yönetimi hizmetleri sunan, Türkiye’nin lider gayrimenkul veri analitiği platformudur.

Bölge bazında gayrimenkul satış ve kira değerleri, değer değişimi, demografik yapı, ticari parametreler, yaşam alanlarının yanı sıra sektör lideri Otomatik Gayrimenkul Değerleme Modeli ile gayrimenkulün özelliklerine göre değer hesabı ve Elektronik Değerleme Raporu sunmaktadır. 2017 yılında hayata geçen Endeksa, yüz binlerce bireysel yatırımcı, binlerce emlak danışmanı ile lider perakende firmaları, değerleme şirketleri, inşaat geliştirme firmaları, finansal kurumlar ve kamu kurumlarına hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle telefon mülakatı gerçekleştiriyor olacağız. Genel yetenek ve kişilik envanteri testlerini de geçtikten sonra online mülakatta bir araya geliyor olacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda iTalent çalışanı olarak işe başlayıp, eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Seçme yerleştirme sürecini olumlu olarak tamamladıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresinde .Net alanında detaylıca hazırlanmış teknik eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri, iç eğitimler ve workshoplar seni bekliyor olacak. Eğitim sonunda ise çalışma hayatına devam edeceksin!

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 111 saatlik kapsamlı hızlandırılmış .Net eğitimi almış, bu alanda bir proje yapmış, kişisel gelişim eğitimleri ve workshoplar'a katılmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyere ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp sürecine dahil olmak için teknik test, genel yetenek, ik görüşmeleri gibi birden fazla adımdan geçeceksin. Tüm adımları başarıyla geçmen durumunda iTalent kapsamında sigortam.net, HangiKredi, neredekal.com ve Endeksa bünyesinde işe başlayacak, maaşını alacak ve 111 saatlik eğitim programını tamamlayacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26