BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Introduction to Data Science: Understanding the Basics

Üniversite topluluklarına özel Bootcamp Festivali'ne katılmaya hazır mısın?

Data Science Bootcamp'i ile teknoloji dünyasını en temelden deneyimlemek, farklı üniversite topluluklarıyla tanışmak istiyorsan bu Bootcamp tam sana göre!

Hemen başvur, teknoloji dünyasına adımını at!

Introduction to Data Science: Understanding the Basics

ÖDÜL BİLGİSİ

Eğitim Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

09/03/2024

SON BAŞVURU

29.02.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite eğitimine devam eden
  • Üniversite topluluklarında aktif görev alan
  • Temel algoritma becerisine sahip
  • 18-29 yaş arası
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın herkes başvurabilir

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Python ile veri bilimi dünyasına ilk adımını atacaksın
Uzman eğitmenden 3 hafta, 30 saat eğitim alacaksın
Eğitimi başarıyla tamamlarsan başarı sertifikasına sahip olacaksın

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda 101 seviyesinde bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

1-4 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön değerlendirme yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına teknik test iletilecek. Teknik test aşamasını da geçtikten sonra eğitime kabul edildiğine ve eğitim içeriklerine dair bir mail alacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Temel seviye Data Science 101 ile veri bilimi dünyasına ilk adımını atacaksın. Farklı üniversite topluluklarıyla beraber mentörlük desteğiyle proje geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim, 3 hafta boyunca haftada 10 saat olmak üzere toplamda 30 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

 Bootcamp temel seviye bir eğitim olacaktır. Eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26