BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Geleceğini Kuran Genç Kadınlar Projesi – Veri Giriş Elemanı Eğitimi

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Teknoloji ve Bilişim Derneği, Kariyer.net ve Techcareer.net iş birliğinde düzenlenen Veri Giriş Elemanı Eğitimi’yle bilişim sektöründe iyi bir başlangıç yapmak istiyorsan bu eğitim tam sana göre!

Geleceğini Kuran Genç Kadınlar Projesi, Sabancı Vakfı ve UNDP tarafından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş birliğinde yürütülüyor. Projeyle ne eğitimde ne istihdamda yer alan (NEET) genç kadınların sorun ve ihtiyaçlarının daha görünür hale getirilmesi ve istihdam için desteklenmeleri hedefleniyor.

Geleceğini Kuran Genç Kadınlar Projesi – Veri Giriş Elemanı Eğitimi

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Yüz Yüze

ETKİNLİK TARİHİ

16 Ekim 2023

SON BAŞVURU

09.10.2023

Kimler Katılabilir? 👀

  • 18-29 yaş arası
  • En az Lise Mezunu
  • Ne eğitimde ne istihdamda yer alan (NEET) genç kadınlar
  • İstekli, tutkulu, hırslı genç kadınlarımız başvurabilir.

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Verinin yapısını ve güncel teknolojileri deneyimleyeceksin.
Uzman eğitmenden 116 saat veri bilimi eğitimi alacaksın.
Eğitim İzmir/Halkapınar kurs merkezinde gerçekleşecek.
Tam zamanlı katılıp mezun olman durumunda istihdam sürecinde de destekleneceksin.

Etkinlik Detayları 📝

Etkinliğe Başvurabilmek İçin

Başvuru için; İzmir Meslek Fabrikası internet sitesinden > Kurs Merkezleri > Halkapınar > Veri Giriş Elemanı Eğitimi adımlarını takip edebilirsin

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Başvuruların alınmasının ardından, değerlendirme aşamasına geçilecek. Değerlendirme kriterleri arasında 18-29 yaş aralığında olmak, İzmir'de ikamet etmek, ne eğitimde ne istihdamda yer alan (NEET) genç kadınlar ve en az lise mezunu olmak bulunuyor. Kadın adaylar bu kriterlere göre seçileceklerdir.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Veri Giriş Elemanı Bootcamp'i süresince başlangıç seviyesinden başlayarak veri yapısı, temizliği, algoritma ve Basic SQL teknolojisini deneyimleyip kendini geliştireceksin. Program yüz yüze gerçekleştirilecek.

Bootcamp 116 saat sürecek.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda veri alanında mevcut açık pozisyonlar için istihdam sürecinde destekleneceksin.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi verilecek. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca Jr. seviyede bir Veri Giriş Elemanı olarak çalışabileceğin bir donanımına sahip olarak mezun olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26