BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

.Net Core Mastery Bootcamp

.Net ve C# programlama dillerineki konseptlere aşina mısın? 🚀 Next Level .Net Core Bootcamp, .Net teknolojileriyle becerilerini pekiştirmen için tasarlandı. 🌐 Bu eğitimde birlikte yapacağımız projeyle, gelişmiş C# konseptleri, middleware konfigürasyonları gibi birçok teknoloji ile .Net Core'un derinliklerine bakacağız.

Bu ücretsiz ve sertifikalı Bootcamp Programı ile, yazılım becerilerini geliştirebilirsin. Bootcamp'ten başarıyla mezun olanları bekleyen sayısız iş fırsatıyla tanışma fırsatını yakalamak için hemen başvur!🔥

.Net Core Mastery Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

4.09 - 28.09 / 2023

SON BAŞVURU

24.08.2023

Kimler Katılabilir? 👀

  • C# teknolojilerine hakim, .Net diliyle ilgili
  • Yakın zamanda üniversiteden mezun olacak ya da olmuş
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 3 yıl deneyimli
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

.Net'i ileri seviye öğrenerek web development alanında kendini geliştireceksin.
Uzman eğitmenden toplam 4 hafta, 40 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu da yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifikayla açık pozisyonlar için değerlendirilme şansın olacak.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

 

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Next Level .Net Core Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak web development alanında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

 

Eğitim toplamda 40 saat yapılacaktır. 4 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftalık 10 saat ders alacaksın. Eğitimin hangi gün ve saatlerde olduğu ve katılım durumun ön mülakat görüşmeleri sırasında sana aktarılacak.

 

Bootcamp tamamladığında 40 saat Web geliştirme alanında ileri seviye bir eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. .Net Core alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek .Net Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette .Net Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

 

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26