BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Operation Innovation: DevOps Bootcamp

Sen de DevOps yazılım geliştirme stratejisi üzerine uzmanlaşmak, alanında uzman eğitmenden alacağın eğitimle Linux, Git, Maven, Docker, Jenkins, Ansible gibi birçok teknolojiye hakim olup, DevOps alanında yapacağın kariyere ilk adımını atmak ister misin?

O zaman bu ücretsiz eğitim programı tam sana göre! Hemen başvur, 4 hafta 45 saatlik yoğun eğitim maratonuna katıl, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala! 

Operation Innovation: DevOps Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

09.08 - 31.08 / 2023

SON BAŞVURU

30.07.2023

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Yeniliklere açık, mobil teknolojiler konusunda gelişmeleri takip eden
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Temelden ileri seviyeye DevOps öğreneceksin.
Uzman eğitmenle 4 hafta, 45 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına test gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

 

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. DevOps Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak DevOps teknolojisini kullanmada kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

 

Eğitim 4 hafta toplamda 45 saat sürecek. Bootcamp süresince hafta içi 2-3 gün. Unutma, başarıyla mezun olabilme şartlarından biri de; derslere min. %80 katılım sağlaman.

 

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 45 saatlik kapsamlı DevOps eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyere ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. DevOps alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatlar sonrasında işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonunda işe girme garantisi yoktur.

 

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana bir katılım sertifikası vereceğiz. Bu belgeyi özgeçmişine ekleyebileceksin. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. DevOps Engineer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26