BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

PeopleBox WebApp Bootcamp

PeopleBox ve Techcareer.net işbirliği ile düzenlenen WebApp Bootcamp'e katılarak PeopleBox iş fırsatlarından faydalanmaya ne dersin? Bootcamp için başvurunu heyecanla bekliyoruz! 🚀

50 saatlik bu ücretsiz eğitimde, uzman eğitmenle Temel PHP, Temel MySQL,Temel React ve Git öğreneceksin! 📚

Hemen başvur, öğren, iş fırsatı yakala! 

PeopleBox WebApp Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

06.05.2024

SON BAŞVURU

25.04.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Yeni mezun veya teknoloji alanında maksimum 3 yıl deneyimliysen,
  • Analitik zekası yüksek, öğrenmeye açıksan,
  • Yeni şeyler öğrenmeye çok hevesli, hırslı ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan, bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Temel PHP, Temel MySQL, Temel React teknolojilerini öğreneceksin.
Uzman eğitmen ile 4 hafta 50 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.
Bootcamp'den mezun olunca PeopleBox'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!

Etkinlik Detayları 📝

PeopleBox Hakkında Detaylı Bilgi

İşe alım süreçlerinde devrim yaratma vizyonuyla yola çıkan PeopleBox, insan kaynakları profesyonellerine ve ekiplere aday yönetiminde yenilikçi çözümler sunmaktadır. PeopleBox olarak Türkiye'deki birçok kuruluşun en iyi adayları işe almalarına yardımcı olmak için güvendikleri lider bir aday takip sistemi sağlayıcısı olmaktan gurur duyuyoruz.

Temel misyonumuz, müşterilerimizin işe alım süreçlerini daha verimli, etkili ve maliyet açısından daha avantajlı hale getirmektir. Bunu başarmak için, aday veri tabanı yönetimi, süreç otomasyonu, etkili iletişim araçları ve kapsamlı raporlama özellikleri gibi bir dizi yenilikçi aracı bir araya getiriyoruz. Amacımız, müşterilerimizin işe alım hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırırken, aynı zamanda adaylar için de olumlu ve akıcı bir deneyim sağlamaktır.

PeopleBox'a Katılın!

Yenilikçi çözümlerimizi daha da ileri taşımak için yetenekli ve tutkulu bireyler aramaktayız.

Gelecekte bizi nelerin beklediği konusunda heyecanlıyız ve aramıza katılacak yeni ekip arkadaşlarıyla ürünümüzü geliştirmeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.

İnsan kaynakları teknolojisi, veri analitiği, yazılım geliştirme ve müşteri ilişkileri gibi alanlarda kariyerinizi geliştirmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz, başvurunuzu bizlere iletmeyi unutmayın!
 

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Başvuru sürecimiz, ön CV değerlendirmesiyle başlar. Başarılı olursan, analitik yeteneklerini ölçmek için sana bir 'Teknik Test' iletilecek. Testteki başarın uygunsa, İK ekibimiz seninle mülakat yapacak ve olumlu olmasının ardından PeopleBox ekibi kısa bir görüşme gerçekleştireceksin. Tüm bu aşamaları geçersen, Bootcamp'e katılma şansı yakalayacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak ‘Temel PHP, Temel MySQL, Temel React’ öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacak ve ardından PeopleBox'da işe girme fırsatına sahip olacaksın.

Eğitim 4 hafta toplamda 40 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak devamsızlık yapmak durumunda kaldığın zamanlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin minimum %80'inde aktif katılım sağlamış olman gerekiyor.

Bootcamp tamamladığında 40 saat  eğitim almış ve bu eğitim sayesinde aktif olarak çalışmalar gerçekleştirmiş olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp programını başarıyla tamamladığında, uzman eğitmenimiz ve PeopleBox teknik ekibi ile kısa bir teknik mülakat gerçekleştireceksin. Bu mülakat aşamalarını da başarıyla geçersen, PeopleBox yazılım ekibinde uygun pozisyon için işe alınma şansın olacak. Ancak, bu eğitim programının işe alım garantisi taşımadığını hatırlatmak isteriz.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. 

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26