BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

ProStack: Intermediate Full-Stack Development Bootcamp

Temelleri öğrendikten sonra bir üst seviyeye geçmeye hazır mısın? ProStack: Intermediate Full-Stack Development Bootcamp'i ile kariyerini bir üst seviyeye taşıma vakti geldi!

JavaSE, HTML5, CSS3, JS, Spring Boot, Spring Data, Spring Security, Spring API, Dockerize teknolojilerini daha da derinlemesine keşfet, ve orta seviyeden başlayarak kendini bir Full-Stack Development profesyoneli yapma yolunda ilerle! 🚀

Hemen başvur, ücretsiz eğitimden başarıyla mezun ol, sertifikanı kap!

ProStack: Intermediate Full-Stack Development Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

17.10 - 17.11 / 2023

SON BAŞVURU

05.10.2023

Kimler Katılabilir? 👀

  • JavaSE Core, Spring Boot, SQL teknolojileri hakkında bilgi sahibi, katmanlı mimari, clean code mantığı ile projeler geliştirmiş, Git ve Github hesaplarını aktif kullanan,
  • Yakın zamanda üniversiteden mezun olacak ya da zaten mezun olmuş
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 3 yıl deneyimli
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

İleri seviye web delopment öğrenerek alanında kendini geliştireceksin.
Uzman eğitmenden toplam 5 hafta, 45 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu da yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifikayla açık pozisyonlar için değerlendirilme şansın olacak.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Full-Stack Development Bootcamp süresince orta seviyesinden başlayarak HTML, CSS, JavaSE, JavaScript, Database teknolojileri üzerinde kapsamlı eğitim alacaksın. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 5 hafta toplamda 45 saat sürecek. Bu kamp kapsamında haftada 3 gün ders alacaksın. Unutma, derslere %80 devam zorunluluğun olacak.

Bootcamp tamamladığında 45 saat Full-Stack alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Bu alanda çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur. 

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26