BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Publicis Media SEM Bootcamp

Profesyonel Dijital Pazarlama Kampı - Ücretsiz

Bu Bootcamp seni yeni Google AdWords reklamcılık sistemiyle tanıştırmak için düzenlendi. Bu kursta, bütçeni daha karlı bir şekilde yönetmene yardımcı olacak bazı gelişmiş teknikler ve stratejilerle nasıl "Profesyonel Dijital Pazarlamacı" olunacağını öğreneceksin.

Publicis Media SEM Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

TBD

SON BAŞVURU

26.12.2021

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite mezunu
  • Maksimum 3 yıl deneyimli
  • Yazılı ve sözlü akıcı ingilizce konuşabilen
  • Yeniliklere açık, mobil teknolojiler ve dijital pazarlama konusunda gelişmeleri takip eden
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Kayıt formundaki bilgileri doldur.
Uzman eğitmenle 6 hafta 48 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp'ten mezun olduğunda Publicis Media'da çalışma fırsatına sahip olacaksın!
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.

Etkinlik Detayları 📝

Publicis Media Hakkında

Geniş ölçekte bire bir tüketici katılımını sağlamak için modern medya ortamının gücünden yararlanan Publicis Media, küresel medya ajansı markaları ve yatırım, strateji, iç görü ve analitik, veri ve teknoloji, ticaret, performans genelinde ölçeklendirilmiş yetenekler aracılığıyla müşteriler için değer yaratır.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

27 yaş altı, üniversite mezunu, maksimum 3 yıllık tecrübeye sahip, iddialı genç çalışma arkadaşları arıyoruz. Hem yazılı hem de sözlü olarak akıcı bir İngilizce de şartlarımız arasında. İkinci yabancı dil bir artı olacaktır. Öğrenmeye hevesli, dijital pazarlama becerilerini geliştirme konusunda tutkulu katılımcıları seçmek istiyoruz.

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına test gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Google AdWords ile Profesyonel Dijital Pazarlama öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Bootcamp'i tamamladığında Google AdWords ile 48 saatlik Profesyonel Dijital Pazarlama eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve Dijital Pazarlama Uzmanı olacaksın.

Mezun olman durumunda son görüşmeleri geçerek Publicis Media'da Dijital Pazarlama üzerine çalışabileceğin bir pozisyonda işe alınma şansın olacak.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede CV'ne ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Dijital Pazarlama alanında çalışabileceğin donanım seviyesine ulaşmış olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26