BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

QA Mastery Bootcamp

QA Mastery Bootcamp’e Katılmaya Hazır mısın? 🧪🖥️

Yazılım test süreçlerinde uzmanlaşmak ve kalite güvencesi (QA) alanında kendini daha da ileriye taşımak ister misin? QA Mastery Bootcamp ile ileri seviye test tekniklerini, otomasyon stratejilerini ve kalite yönetimi süreçlerini öğreneceksin!

QA Foundations Bootcamp'ten başarıyla mezun olmuş adaylarında katılım sağlayacağı eğitime davetlisin!

Hemen Başvur ve QA alanında uzmanlaşma yolculuğuna başla!

QA Mastery Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

Ücretsiz Eğitim

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

22.07.2024

SON BAŞVURU

14.07.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • En az 2+ yıl deneyimli isen
  • Kalite güvencesi alanında kariyer hedefliyorsan veya bu sektörde aktif olarak çalışıyorsan
  • Yeniliklere açık, teknoloji ve yazılım test süreçlerindeki gelişmeleri takip ediyorsan
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklıysan bu bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

İleri seviye QA tekniklerini ve stratejilerini keşfedeceksin.
Test otomasyonu ve kalite yönetimi süreçlerini öğreneceksin.
Uzman eğitmenden 40 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi başarıyla tamamlarsan katılım sertifikasına sahip olacaksın.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

QA Kullanım Alanları ve İş Dünyasındaki Yeri


QA yazılım ve ürün geliştirme süreçlerinde kritik bir rol oynar. QA'in kullanım alanları arasında fonksiyonel testler, performans testleri, güvenlik testleri ve kullanıcı kabul testleri bulunur. Şirketler, ürünlerinin ve hizmetlerinin belirli kalite standartlarına uygun olmasını sağlamak için QA süreçlerine büyük önem verir. Bu süreçler, hataları erken tespit ederek maliyetleri düşürür ve müşteri memnuniyetini artırır.


Neden Bu Eğitimi Almalısın?


QA Mastery Bootcamp, ileri seviye test teknikleri ve otomasyon stratejileri konusunda derinlemesine bilgi edinmeni sağlayacak. Bu eğitim ile fonksiyonel testlerden performans testlerine kadar geniş bir yelpazede ileri seviye eğitim alacaksın. QA alanında kariyer yapmak istiyorsan bu Bootcamp sana büyük bir avantaj sağlayacak. Eğitim sonunda alacağın sertifika, profesyonel ağını genişletmek ve yeni kariyer fırsatları yakalaman için önemli bir adım olacaktır. QA Mastery Bootcamp, seni sektörde aranan bir profesyonel yapacak bilgi ve becerileri sunacak.


Kimler Almalı?
 

Temel bilgi ve deneyime sahip olan QA mühendisleri, test analistleri ve kalite kontrol uzmanları bu programdan büyük fayda sağlayacaktır. Ayrıca, manuel test süreçlerinden otomasyona geçiş yapmak isteyen profesyoneller, bu eğitim ile gerekli otomasyon becerilerini kazanabilirler.
 

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Teknik Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince senior şekilde QA alanında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. 

Eğitim, 4 hafta boyunca haftasonları 10 saat olmak üzere toplamda 40 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor. 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. QA alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Aynı zamanda uzman eğitmenimizle, alanında kendini geliştirmek ve derinleşmek için büyük bir fırsat yakalamış olacaksın, hap bilgiler ile kariyer yolculuğuna yön verebileceksin!

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26