BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Seoart SEO Bootcamp

2016 yılından itibaren çok büyük ölçekli web siteleri ve yepyeni girişimlerle çalışan, işletmelerde farkındalık oluşturarak, web trafiğini artırarak, müşterilerle bağlantı kuran ajanstan, geleceğin için doğru ve sürdürülebilir iş birliği için bootcamp seni bekliyor!

SEO Bootcamp'te teknik, analiz ve content süreçlerini interaktif bir şekilde deneyimleyeceksin. 

Sen de Seoart'ta SEO Uzmanı olmak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'i başarıyla bitir, 3 haftalık eğitimin sonunda işe başla!

Seoart SEO Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

27 Mart - 16 Nisan

SON BAŞVURU

16 Mart

Kimler Katılabilir? 👀

  • 20 yaş ve üzeri
  • Üniversiteden mezun olmuş ya da olmak üzere
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Aktif olarak bir işte çalışıyor veya çalışmıyor
  • Uzaktan çalışabilir
  • Orta seviye İngilizce bilgisine sahip
  • Analiz yeteneğine sahip
  • İnsan ilişkilerinde kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın biriysen
  • Kendimi ve ekibi motive edebilirim, disiplinli biriyim diyorsan bu bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Seo eğitimlerini alacak, bu konuda uzman eğitmen tarafından geliştirileceksin.
3 hafta 27 saat SEO alanında teknik, analiz ve content eğitimi alacaksın.
Bootcamp'i başarıyla bitirip, mezun olunca Seoart'ta çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.

Etkinlik Detayları 📝

Seoart Hakkında

2016 yılında İstanbul'da kurulmuş olan Seoart, uzun yıllardır Kariyer.net, Mynet, Cimri gibi sektöründe tanınmış, çok büyük ölçekli web sitelerinden oluşan müşteri portföyüne seo danışmanlığı sağlayan; geniş çaplı SEO, content, backlink, video content operasyonları yürüten; kendi yazılımlarını geliştiren Ar-Ge şirketidir.

İşletmelerde farkındalık oluşturan ve işletmelerin geleceği için doğru ve sürdürülebilir iş birliği kurmak için bu bootcamp'e katıl ve Seoart'ın bir parçası ol!

Hemen başvur, bootcamp'ten başarıyla mezun ol, hayalindeki işe kısa sürede başla!

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Bootcamp'e katılabilmen için bazı kriterlerimiz var. Yeni mezun, ya da yakın zamanda mezun olacaksan, maksimum 2 yıl deneyimli ve 20 yaş ve üzeriysen, remote(uzaktan) çalışırım diyorsan, orta seviye İngilizce biliyorsan, insan ilişkilerinde kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın biriysen ve kendi kendimi motive edebilirim, disiplinli biriyim diyorsan bu bootcamp tam sana göre!

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına iletilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

 

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak SEO öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 3 hafta toplamda 27 saat sürecek. 3 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftalık 9 saat ders alacaksın. Uygunluğuna göre eğitim saatleri ve günü değişiklik gösterebilir.

Bootcamp tamamladığında 27 saat SEO alanında teknik, analiz ve content olarak eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda Seoart ekibinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. SEO Uzmanı pozisyonunda son mülakatları da geçerek SEO Uzmanı olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım sertifikası vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette SEO alanında çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26