BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Sıfırdan Front-End Bootcamp (Ücretli) - Acunmedya Akademi

Powered by İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi & Techcareer.net

Bu eğitim, programlamaya yeni başlayacaklar ve sektör değiştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. 3 ay, 130 saat eğitim + 4 hafta çalışma kampı sonrasında gerçek projelerle yazılım dünyasına adım atacaksın.

Marka Platformumuzda yer alan Türkiye’nin önde gelen firmalarında ve Techcareer.net Hiring Day etkinliğinde staj ve iş fırsatlarına sahip olacaksın.

Eğitim ücretinin yarısı “Marka Platform”undan karşılanacak.

Acunmedya Akademi ve Kariyer.net'in geniş “network”üne dahil olmak için;

Sıfırdan Front-End Bootcamp (Ücretli) - Acunmedya Akademi

ÖDÜL BİLGİSİ

Hiring Day & İş Görüşmesi Günü

YER

Yüz Yüze ve Online

ETKİNLİK TARİHİ

22.07.2024

SON BAŞVURU

30.06.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Lise ve üzeri bir mezuniyet seviyesine sahipsen,
  • Yazılım geliştirme konusunda deneyimin yoksa ya da sınırlıysa,
  • Temel programlama kavramlarını öğrenmek ve Front-End web geliştirme konularında sağlam bir altyapı edinmek istiyorsan,
  • Analitik düşünme yeteneğine güveniyorsan, bu eğitime başvurabilirsin.

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Başvuru kabulü sonrası toplantı linki ve online toplantıda program şartları
Birebir mülakat görüşmeleri
Başvuru kabulü ve sınıfa yerleştirme
Eğitimin tamamlanmasıyla staj ve iş fırsatları

Etkinlik Detayları 📝

İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi - Sıfırdan Front-End Bootcamp Hakkında

Katılımcılar, online ya da yüz yüze tercih edebileceği bu eğitimle 130 saatlik sıfırdan Front-End eğitim kampının ardından 4 haftalık çalışma kampına katılır ve burada gerçek hayat projeleri geliştirerek sektör hakkında bilgi sahibi olurlar. Ardından proje sunumunu gerçekleştirerek, Hiring Day ve İş Görüşmesi Gününe katılarak iş ve staj imkanlarından faydalanırlar.

 

TEKNOLOJİ DETAY EĞİTİMİN SANA KATACAKLARI
Scratch Temel programlama ve algoritma anlayışı Temel Programlama Bilgisi Scratch ve algoritmalar sayesinde programlamanın temelini öğreneceksin. Bu, daha karmaşık programlama dillerine geçiş için sağlam bir temel oluşturacaktır.
C# veya Python Temel programlama dilleri Veri Yapıları ve Temel Algoritmalar Temel veri yapıları ve algoritmaları anlayarak, veri işleme ve basit problem çözme yeteneğine sahip olacaksın.
Diziler Temel veri yapısı ve kullanım alanları Web’in Temelleri HTML, CSS ve temel JavaScript bilgisiyle, basit web sayfaları ve uygulamaları oluşturabileceksin.
Algoritmalar Temel algoritma kavramları ve problem çözme Veri Tabanı Anlayışı SQL ve NoSQL’in temellerini öğrenerek, basit veri tabanı sorguları yapabilecek ve veri yönetimi konusunda temel yeteneklere sahip olacaksın.
Veri Yapıları Link List, Stack, Queue gibi temel veri yapıları Ağ Temelleri HTTP ve Client-Server mekanizmasını anlayarak, web uygulamalarının temel çalışma prensiplerini kavrayacaksın.
Veri Tabanları SQL ve NoSQL temelleri Versiyon Kontrolü Git ve GitHub temelleri sayesinde, kod versiyon kontrolü yapabileceksin.
HTTP Protokol ve istemci-sunucu mekaniği Temel HTML, CSS ve JS Web geliştirmede kullanılan temel teknolojiler
Temel HTML, CSS ve JS Web geliştirmede kullanılan temel teknolojiler HTTP Protokol ve istemci-sunucu mekanigi
Client ve Server İstemci ve sunucu arasındaki etkileşim

 

acunmedya-rev_kv-2 (2).png
 

3 aylık eğitim kampı ve 4 haftalık çalışma kampından başarıyla mezun olmuş adaylar, Hiring Day ve İş Görüşmesi Günü'ne dahil edilir.

kv-4-dusukmb.png

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Bu eğitim programı, Acunmedya Akademi ve Techcareer.net arasında teknoloji sektörü için dijital yetenekler yetiştirmeyi amaçlayan ortak bir girişimdir. Acunmedya Akademi'nin kapsamlı eğitim kaynakları ve geniş network'ünün yanı sıra Techcareer.net ve Kariyer.net'in network'üne dahil olarak, şirketlerle güçlü ortaklıklarından yararlanmasını sağlayan bu program, katılımcılara teknolojide kariyer imkanı sunmayı hedefler.

Acunmedya Akademi Front-End Bootcamp, sıfırdan başlayarak 130 saatlik eğitim ve ardından da 4 haftalık çalışma kampından oluşan bir eğitim kampını kapsar. Program senin talebine yönelik olarak online veya yüz yüze gerçekleşebilir ve 4 ay boyunca yoğun bir programa dahil edilirsin. Eğitim sonunda başarılı mezun olursan Hiring Day ve İş Görüşmesi Günü'ne katılma fırsatı yakalarsın.

Sıfırdan Front-End Bootcamp, yazılım geliştirme becerisi kazanmak ya da bu alandaki becerilerini ilerletmek isteyen kişilere yöneliktir. Eğer front-end web geliştirme alanında sağlam bir altyapı oluşturmak ve kariyerini bu alanda yapmayı düşünüyorsan, sektör tecrübesi kazanırken aynı zamanda ileri düzey bilgiler edinebilirsin.

  1. Başvurudan sonra adaylara bir online toplantı linki gönderilir. Belirlenen tarihte online toplantıya katılan adaylar programın tüm şartlarını buradan öğrenebilir, sorularını sorabilir.
  2. Toplantının ardından birebir mülakat görüşmesi yapılır.
  3. Mülakatı olumlu geçen adaylar kendilerine uygun olan sınıfa yerleştirilir.
  4. Başarılı adaylar Hiring Day ve İş Görüşmesi Günü'ne katılır ve Marka Platformlarına iş ve staj imkanı için önerilir.

 

Marka Platformu, Acunmedya Akademi ve Kariyer.net'in network'ünde bulunan, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin dahil olduğu, Acunmedya Akademi ve Kariyer.net ile iş birliği içinde bulunan şirketler topluluğudur. 

Marka Platformu, sektöre yetenek geliştirme konusunda destek sağlayarak, kendi bünyesinde değerlendirilmek üzere öğrencilerimize iş ve staj fırsatları sunulmasına olanak tanır. Bu platform, sektörle iş birliği içinde çalışarak, öğrencilere gerçek dünya deneyimleri ve profesyonel ağlar kurma imkanı verir, böylece kariyer yollarını şekillendirmelerine yardımcı olur.

Eğitim kampından başarıyla mezun olan adaylar, önce Hiring Day'e, ardından İş Görüşmesi Günü'ne katılırlar. Hiring Day'de birçok şirket, yüzlerce adayla çevrimiçi ortamda buluşur. Bu etkinlikte adaylar ve şirket temsilcileri arasında görüşmeler yapılır, adaylar insan kaynakları yetkilileriyle tanışma ve onlara özgeçmişlerini iletme fırsatı bulurlar.

Eğitim kampını başarıyla tamamlamış ve Hiring Day'e katılmış adaylar için İş Görüşmesi Günü düzenlenir. Bu etkinlikte belirli şirketlerin insan kaynakları yetkilileri, her adayla birebir mülakat gerçekleştirir. Karşılıklı anlaşma sağlanırsa, adayın firmada işe başlaması mümkün olur.

Acunmedya Akademi ve Kariyer.net iş birliğiyle, Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde veya eğitim sonrasında katılacağın techcareer.net Hiring Day ve İş Görüşmesi Günü ile staj ve iş imkanlarına erişim sağlayabilirsin. Acunmedya Akademi ve Kariyer.net'in geniş ağı sayesinde öğrencilere işe yerleşme süreçlerinde destek olunur; ancak işe girme garantisi verilmemektedir. 

Bu eğitim ile sektörün en iyi yazılım eğitmenlerinden 130 saatlik oldukça kapsamlı, hem teknik olarak sıfırdan kendini geliştirmene imkan sağlayan, hem de çalışma kampları ve gerçek projelerle seni sektörle tanıştıran bir yazılım serüvenine başlayacaksın. Tüm bu süre içerisinde Acunmedya Akademi'de network'ünü artırıp, bakış açını genişletmeni sağlayacak birçok etkinlik ve sınıfa dahil olarak sektörde ne yapmak istediğine kendin karar vereceksin.

Yoğun 130 saatlik teknik eğitim ve çalışma kampının yanı sıra, hafta içi etütlere katılacaksın. Bu oturumlar, Bootcamp'te öğrenilenleri pekiştirmek, uygulamalı pratik sağlamak ve karşılaşabileceğin bireysel soruları veya zorlukları ele almak için tasarlanmıştır. 

Tüm katılımcılar geniş Acunmedya Akademi & Kariyer.net network’ünün içine girerek, eğitim süresince organize edilen Talks, Workshop ve MasterClass etkinlikleri sayesinde, sektör duayenleri ile birebir tanışma, sohbet etme ve soru sorma fırsatı yakalayarak kendi network’lerini oluştururlar. Ayrıca, Acunmedya Akademi'nin marka sınıflarına ücretsiz olarak katılabilirler.

Eğitim başladığında, ödeme nakit veya kredi kartı veya faizsiz öğrenci destek kredisi ile 9 taksit seçeneğiyle yapılabilir. Eğitim ücretinin yarısı Marka Platformu tarafından karşılanır, böylece katılımcılar sadece aylık 6.000₺ ödeyerek eğitimden faydalanabilirler.

Sözleşme ve ödeme süreçleri öğrenci ve İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Acunmedya Akademi arasında gerçekleşir. Techcareer.net öğrenciden herhangi bir ücret talep etmez.

Sınırlı kontenjan nedeniyle yerlerini garanti edebilmek adına teknik mülakattan başarılı olanlar adaylarımız, mülakata katılmak için 5.000₺ ön ödeme yapmalıdır. Mülakatı olumsuz geçen öğrencilere ön ödemeleri tamamen iade edilecektir. Ayrıca eğitim başlamadan önce vazgeçilmesi durumunda yapılan tüm ödemeler tamamen iade edilecektir.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26