BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Talent Lab Tech 2024 Staj Programı

Talent Lab Tech 2024 Staj Programı ile Kariyer Yapma Fırsatı Yakala!

✨ Teknoloji yolculuğuna çıkmaya hazır mısın? Eğer sen de kariyer.net’te kariyer yapmak ve kendini geliştirebileceğin teknoloji projelerinde yer almak istiyorsan hemen başvur! Bu fırsatı kaçırma! 

Kariyer.net’te kariyer yapmak için son başvuru 15 Nisan Pazartesi!

Talent Lab Tech 2024 Staj Programı

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

01.07.2024

SON BAŞVURU

15.04.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Analitik düşünmek benim işim diyorsan,
  • Yeni şeyler öğrenmeye hevesli, hırslı ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan
  • Bilgisayar, yazılım, matematik, işletme ve endüstri mühendisliği bölümlerinde 3.veya 4.sınıfta okuyorsan,
  • UX/UI Design, Business Intelligence, Software Engineer, Machine Learning, Data Analytics Optimization, Product Management gibi geleceğin mesleklerini bu işin en iyilerinden öğrenmek istiyorsan

Seni Neler Bekliyor? 🎯

2024 yaz döneminde Kariyer.net’te staj yapma imkânı,
Lider eğitmenlerden eğitimler ve workshoplar,
Üst düzey yöneticilerden mentorluk,
Kurumsal hayatı ve agile çalışma modelini deneyimleme fırsatı kazanacaksın.

Etkinlik Detayları 📝

Talent Lab Tech 2024 Staj Programı

1999 yılından bu yana, işverenlerin ihtiyaç duyduğu yeteneği, iş arayanların ise hayallerindeki işi bulabildiği Türkiye’nin en büyük istihdam platformuyuz. Geliştirdiğimiz yepyeni teknolojiler ile sektöre yön veren ürünler üreten ve her geçen gün daha da büyüyen bir teknoloji şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.
20 yılı aşkın süredir yalnızca işverenlerle iş arayanlar arasında bir aracı olmakla kalmıyor, milyonlarca insanın kariyer serüvenine, mutluluğuna ve umuduna da dokunan işler yapıyoruz. Tüm bunları tabii ki işini keyifle yapan 400’den fazla çalışanımızın desteğiyle başarıyoruz.

Geniş yan haklar, şirket içi motivasyon etkinlikleri, çalışan mutluluğunu önemseyen şirket politikalarımız ile bugün Kariyer.net, çalışanları için onları odağına alan bir çalışma ortamı vaadediyor.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Staj projesini başarıyla tamamlarsan mezun olmadan önce yarı zamanlı iş fırsatı ve mezuniyet sonrası Kariyer.net ailesine katılma şansı yakalayacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26