BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Tech Recruitment Bootcamp

26 saat teknik ve 14 saat soft-skill olmak üzere toplam 40 saatlik "Tech Recruitment" eğitimi alarak teknoloji firmalarının İnsan Kaynakları ekiplerinde çalışmak ister misin?

Hemen başvur, alanında uzman profesyonellerden teknoloji işe alımı üzerine ücretsiz, canlı eğitimler al, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala!

Sen de "IT Recruiter" olmak istiyorum diyorsan hemen başvur, yoğun eğitim fırsatını kaçırma!

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

6 Mart - 26 Nisan

SON BAŞVURU

2 Şubat

Kimler Katılabilir? 👀

 • Üniversiteden yeni mezun olmuş veya maksimum 2 yıl deneyimli
 • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
 • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Hangi Firmalarda Çalışabilirsin? 🤝

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Temel seviyeden başlayarak teknoloji işe alımı üzerine kapsamlı bir eğitim alacaksın.
Alanında uzman profesyonellerden 7 hafta, 40 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile büyük teknoloji firmalarında iş/staj fırsatı!

Etkinlik Detayları 📝

Tech Recruitment Bootcamp’i ile …

 • 26 saat teknik ve 14 saat softskill olmak üzere toplam 40 saatlik eğitimler almış,
 • İşini keyifle yapan yazılım profesyonellerinden sektördeki en güncel tech stack’leri ve programlama dillerini öğrenme fırsatını yakalamış,
 • Backend, frontend, ios ve android mobil yazılım geliştirmeleri hakkında eğitimlere katılmış ,
 • Agile scrum, waterfall ve kanban gibi metodolojileri öğrenmiş,
 • Machine learning, data science gibi alanlarda konusunda uzman kişilerden deneyimler dinlemiş,
 • Test otomasyon süreçlerini uzmanlarından gözlemlemiş,
 • Global dünyada geçerliliği olan tech recruitment sertifikaları için sürece girmiş,
 • 100 teknik aday için özgeçmiş ve ilan inceleme atölyesine katılmış,
 • 20 teknik pozisyon için head hunt çalışması yapmış,
 • Mülakat simülasyonları aracılığı ile işe alımı detaylıca deneyimlemiş,
 • Temel insan kaynakları süreçleri, yetkinlik bazlı mülakatlar ve iş hayatı 101 gibi eğitimlerle uzmanlığını geliştirmiş,
 • Kariyer.net CTO ve CHRO’sundan öneriler ve mentorluk desteği almış ve Certified Tech Recruiter olmaya hak kazanmış olmak istiyorsan hemen başvur!

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen HR Venue mülakatı tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle Telefon mülakatı gerçekleştireceğiz. Tüm süreçleri başarı ile tamamlaman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Tech Recruitment Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak teknoloji işe alımı eğitimi alacak ve birçok konuda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 7 hafta toplamda 40 saat sürecek. Bu kamp kapsamında hafta içi 3 gün olmak üzere haftada toplam 6 saat ders alacaksın. Unutma, derslere %80 devam zorunluluğun olacak.

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 40 saatlik kapsamlı "Tech Recruitment" eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyere ilk adımlarını atmış olacaksın. 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Bu alanda çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur. 

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana bir katılım belgesi vereceğiz. Bu belgeyi özgeçmişine ekleyebileceksin. Ayrıca herhangi bir şirkette IT Recruiter olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26