BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Techcareer.net 23 Nisan Kodlama ve Teknoloji Keşif Atölyesi

Techcareer.net 23 Nisan Kodlama ve Teknoloji Keşif Atölyesi ile Bilim ve Teknolojiyi Keşfedin!

Bu özel atölyede, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı teknoloji ve inovasyonla kutluyoruz.Bu interaktif atölye, çocukların teknolojiyi daha yakından tanımaları ve yazılım dünyasında nasıl bir yol izleyebileceklerini öğrenmeleri için harika bir fırsat sunuyor. 

Katılmak isteyen herkesi, teknolojinin eğlenceli dünyasını keşfetmeye ve 23 Nisan'ı bilimle kutlamaya davet ediyoruz. Sınırlı sayıda yer olduğundan, kayıt yaptırmak için acele edin!

Birlikte öğrenelim, birlikte kutlayalım!
 

Techcareer.net 23 Nisan Kodlama ve Teknoloji Keşif Atölyesi

ÖDÜL BİLGİSİ

Ücretsiz Eğitim

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

24.04.2024

SON BAŞVURU

23.04.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • 18 yaşının altındaysan
  • Teknolojiye meraklıysan
  • Yazılım sektöründe neler yapıldığını öğrenmek istiyorsan bu atölye tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Yazılım dünyasını keşfedeceksin
Uzman bir eğitmenle 4 saat geçireceksin
Merak ettiklerini deneyimli bir uzmana danışabileceksin
Temel düzeyde teknoloji ve kodlama dünyasıyla tanışacaksın

Etkinlik Detayları 📝

Atölye Hakkında;

Techcareer.net'in düzenlediği 23 Nisan Kodlama ve Teknoloji Keşif Atölyesi, çocukları teknoloji ve bilgisayar bilimleriyle tanıştırıyor. Bu özel atölye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda gerçekleştirilecek ve "Bilişim ve İnovasyon", "Bilgisayar Nedir?", "Dijital - Analog", "Meslek Dalları", "Yazılım Nedir?", "Algoritma" ve "Hesap Makinesi Yapımı" gibi başlıklar altında, bilgisayar bilimleri ve yazılım dünyasına dair temel bilgiler sunacak. Çocuklar, yazılımın temellerini, algoritma geliştirmeyi ve kendi hesap makinelerini yapmayı öğrenecekler. Uzman, konuları yaş gruplarına uygun ve anlaşılır bir şekilde işleyerek, çocukların teknoloji dünyasına olan merakını artıracak. Her yaştan çocuğun eğlenebileceği ve öğrenebileceği bu atölye için yerler sınırlıdır!

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Bu atölye, 18 yaş ve altındaki çocuklar için uygundur. 13 yaşından küçük çocukların ise güvenlikleri ve daha verimli bir öğrenme deneyimi için bir ebeveyn veya yasal veli eşliğinde katılmaları gerekmektedir.

Atölyemiz için katılım sınırlı sayıda olacağından elini çabuk tutman önemli!

Atölye 24-25 Nisan tarihlerinde 2'şer saat olacak. Toplamda 4 saat eğitim almış olacaksın. Eğitim 18.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek!

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26