Bootcamp
HackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanları
Yeni
Şirketler İçin

Tübisad Android Developer Bootcamp

TÜBİSAD & techcareer.net iş birliği ile "Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı" kapsamında alanında uzman eğitmen ile Android uygulama geliştirmeyi öğrenmek ister misin?

Sen de "Jr. Android Developer" olmak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, kariyerini kodlamaya başla!

Tübisad Android Developer Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

13.06.2022

SON BAŞVURU

02.06.2022

Kimler Katılabilir? 👀

  • 28 yaş ve altında olan
  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Aktif olarak çalışmayan
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Bootcamp Programı tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Kotlin dili ile mobil uygulama geliştirmeyi öğreneceksin.
Uzman eğitmenle 6 hafta, 48 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Etkinlik Detayları 📝

techcareer.net & TÜBİSAD Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı nedir?

Kodla Gelişiyoruz Programı, techcareer.net ve TÜBİSAD'ın bilişim, teknoloji ekosistemine yetenekli adaylar kazandırmak için güçlerini birleştirdiği bir gelişim programıdır. Bu program kapsamında düzenlenen Bootcamp'ler online, canlı, uygulamalı ve tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. 

Bu programda yer alarak sen de hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı ile ücretsiz şekilde atabilirsin!

Programdan başarılı bir şekilde mezun olman durumunda, TÜBİSAD ve techcareer.net bünyesindeki işbirlikçi firmalar tarafından istihdam edilme fırsatı yakalayacaksın. 

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Android Developer Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden mobil uygulama geliştirme konusunda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 6 hafta toplamda 48 saat sürecek. Bootcamp süresince haftada 3 gün ve toplamda 9 saat eğitim alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman ve bitirme projeni sunman gerekiyor.

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 48 saatlik kapsamlı Kotlin eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyere ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda TÜBİSAD ve techcareer.net bünyesindeki açık uygun pozisyonu bulunan firmalar için değerlendirileceksin. Bu firmalarda Kotlin ile uygulama geliştirme alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatlar sonrasında işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonunda işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana bir  katılım belgesi vereceğiz. Bu belgeyi özgeçmişine ekleyebileceksin. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Android Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinFacebook
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

tr
en
Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2023
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26