BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Yemeksepeti Go Bootcamp

Türkiye'nin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti'nde kendi leziz hikayeni kodlamaya hazır mısın?

Sen de Yemeksepeti'nde {Gopher - Go Developer} olmak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'i başarıyla bitir, 6 haftalık eğitimin sonunda işe başla!

Yemeksepeti Go Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

17.11- 29.12 2021

SON BAŞVURU

03.10.2021

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve çözüm odaklı çalışan biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Bootcamp sürecinin kaymağını Go programlama dilini öğrenerek yiyeceksin.
Uzman eğitmenle işin mutfağına girip 6 hafta, 54 saat eğitim alacaksın.
Eğitimden mezun olunca dünyanın en büyük mutfağında çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Aperatif olarak alacağın sertifikayla özgeçmişine tatlı bir deneyim ekleyeceksin.

Etkinlik Detayları 📝

Senden ne bekliyoruz?

Yemeksepeti ile birlikte düzenlediğimiz bu Bootcamp'de senden verilen aşamaları geçmeni, katıldığın Bootcamp'i başarıyla tamamlamanı ve proje ile mezun olmanı bekliyoruz. Daha sonrasında gelsin iş teklifleri, görüşmeler, yeni frısatlar!

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Yemeksepeti Go Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Go programlama dilini öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 6 hafta toplamda 54 saat sürecek. 6 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftalık 9 saat ders alacaksın. Uygunluğuna göre eğitim saatleri ve günü değişiklik gösterebilir.

Bootcamp tamamladığında 54 saat Go programlama dilinde eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda dünyanın en büyük mutfağında sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Go programlama dilini kullanarak çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek {Gopher} olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Go programlama diliyle çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26