BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Back-End Workshop

Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel 50 Kişiye Ödüllü BackEnd Workshop
Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak yazılım kariyerinin başında olan ve kariyerine devam eden yeteneklerle ödüllü workshop etkinliğimizde buluşuyoruz!
BackEnd workshop'umuzu 27 Ekim 2023 Cuma günü 18:00'da bir saat sürecek şekilde Discord kanalımızda yapıyoruz. Workshop sonunda başarılı olan iki kişiye 100. Yıl İstihdam Seferberliği kapsamında yapacağımız Bootcamp'imize katılım hakkı sağlıyoruz. 
Etkinliğimizi yapacağımız Discord kanalımıza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Back-End Workshop

ÖDÜL BİLGİSİ

Bootcamplere Katılma Hakkı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

27.10.2023 - 18.00

SON BAŞVURU

26.10.2023

Kimler Katılabilir? 👀

  • 18-25 yaş arası
  • Üniversite mezunu veya son sınıf öğrencisi
  • Teknoloji alanında kariyer hedefleyen herkes başvurabilir

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Back-End alanında bir case çözeceksin
Case için 45 dakika süren olacak
Katılan tüm adaylara ücretsiz udemy eğitim kodu paylaşılacak
Discord üzerinden gerçekleşecek

Etkinlik Detayları 📝

Workshop Hakkında

Belirli bir konu veya beceri üzerine yoğunlaşan, katılımcıların pratiğe dayalı deneyim kazandığı interaktif bir öğrenme etkinliğidir. Birçok farklı alan ve sektörde workshoplar düzenlenir ve katılımcılara yeni bilgiler öğrenme, becerilerini geliştirme ve sorunları çözme fırsatı sunar. İşte bir workshopun temel özellikleri:

İnteraktif: Workshoplar genellikle katılımcıların aktif bir şekilde katıldığı, öğrenci-merkezli etkinliklerdir. Katılımcılar teorik bilgiyi uygulamalı olarak deneyimlerler.

Uygulamalı Öğrenme: Workshoplar, katılımcıların belirli bir konuyu veya beceriyi uygulamalı olarak öğrenmelerine olanak tanır. Bu, pratik deneyim kazanmak için görevlerin veya aktivitelerin gerçekleştirilmesini içerebilir.

Sınırlı Katılımcı Sayısı: Workshoplar genellikle sınırlı sayıda katılımcıyla sınırlıdır. Bu, daha fazla kişisel dikkat ve etkileşim sağlar.

Belirli Bir Konu veya Beceriye Odaklanma: Workshoplar genellikle belirli bir konu veya beceri üzerine odaklanır. 

Öğrenci-Katılımcı Etkileşimi: Workshoplar, katılımcıların sorular sormasına, fikirlerini paylaşmasına ve diğer katılımcılarla etkileşimde bulunmasına olanak tanır. 

Kısa Süreli: Workshoplar genellikle birkaç saat ila birkaç gün arasında sürer. 

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Back-End workshop, 50 katılımcıyla sınırlıdır. Başvurular toplandıktan sonra ön eleme aşamasına geçeceksin. Ön eleme aşamasından sonra kabul edilmen dahilinde etkinlikten bir gün önce kabul maili alacaksın. 

1 saat sürecek. 15 dakika ön bilgilendirme yapılacak. Case'i çözmen için de 45 dakika süren olacak.

Workshop'a katılan tüm adaylara ücretsiz udemy kodu verilecek. Bu sayede Javase, Javascript ve Mysql eğitimlerini ücretsiz bir şekilde satın almış olacaksın

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26