BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Datathon: Guess The Next One

400 bin gerçek kullanıcının 2,5 milyon iş başvurusu verisini, dilediğin algoritma ve veri işleme modellerini kullanarak işle, son başvuruyu tahmin et! En doğru tahmini yapan o yıldız veri bilimci sen ol, 3 bin TL'lik ödülü kap!

Sen de veri bilimi alanında iddialıyım diyorsan, hemen yarışmaya git, kendini kanıtla!

ÖDÜL BİLGİSİ

5250 TL

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

16 - 30 Mayıs 2021

SON BAŞVURU

15.05.2021

Kimler Katılabilir? 👀

  • Analitik iş problemleri ile uğraşıp, işlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen;
  • Veri bilimi alanına ilgili ve bu alanda deneyim sahibiysen;
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Datathon tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

İlk olarak, bu sayfadaki kayıt formunu doldur ve formu bize gönder.
Yarışma bilgilerini ve Kaggle.com'daki katılım linkini sana gönderelim.
Datathon'a katıl, tahminlerinin yer aldığı çalışmayı bizimle paylaş.
Kendini kanıtla, ödül kazan, hayalindeki şirketlerde iş fırsatı yakala!

Etkinlik Detayları 📝

Senden ne bekliyoruz?

Bu Datathon'da senden verilen süre içerisinde yarışma başlangıç tarihinde paylaşacağımız problemi çözdüğün bir çalışma bekliyoruz.

Veri Bilimi alanında kendine güveniyorsan;

İşlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen bu Datathon tam sana göre!

Hadi şimdi başvur, yarışmayı tamamla, ödülleri kazan!

Ödül Bilgisi 💸

3000 TL

Amazon Gift Card

1500 TL

Amazon Gift Card

750 TL

Amazon Gift Card

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

400 bin adayın etkileşime girdiği 45 bin iş ilanına ait veriyi inceleyeceksin. Pozisyon, lokasyon, eğitim bilgisi, toplam tecrübe ve ilan metnini içeren, 2.5 milyon başvuru hareketini inceleme şansın olacak.

Adayların başvuru verisini inceleyerek ve diğer verdiğimiz detayları hesaplamalarına dahil ederek, her adayın en son başvurduğu ilanı tahmin etmeye çalışacaksın. 400 bin aday için en çok tahmini tutturan 3 kişi kazanır!

Yarışma kaggle.com platformu üzerinden online olarak gerçekleşecek. Tüm veri setlerimizi, orada oluşturduğumuz yarışma sayfasından edinebileceksin. Çalışmanı tamamladığında kaggle.com'daki sayfaya yükleyeceksin ve heyecanlı bekleyiş başlayacak!

Tamamen sana bağlı! İster tek başına, ister bir arkadaşınla beraber katılabilirsin. Takım ile katılmak istiyorsan tek yapman gereken kayıt formundaki gerekli alana, takım arkadaşının (ya da arkadaşlarının) e-posta adresini de girmen. Unutma; arkadaşın da kayıt formunu tamamlamalı!

Yarışmamız yaklaşık 2 hafta sürecek. Bu süre boyunca kaggle.com üzerinden leaderboard'u takip edebileceksin ve tahminlerini iyileştirmek için çalışmanı yenileyebileceksin.

Yarışma bittikten sonra ödüller dağıtılacak ve ilk 10'a giren kişilere/gruplara yaptıkları çalışmaları akademik profesyonellerden ve firmaların yöneticilerinden oluşan jürimize anlatabilmeleri için şans verilecek.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26