BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Dönüşüm Ideathonu

Karşıyaka Belediyesi, Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi, İzmir Bakırçay Üniversitesi ve Optimum Kulüp ile iş birliğiyle organize edeceğimiz Dönüşüm Ideathonu başlıyor!

Bu özel etkinlik, sürdürülebilirlik alanında yenilikçi fikirlerin peşinde koşan üniversitelerin lisans ve önlisans öğrencilerini bir araya getiriyor. 

Sen de başvur, bu serüvende yerini al!

Dönüşüm Ideathonu

ÖDÜL BİLGİSİ

Hediye Çeki
Eğitim Fırsatı

YER

Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi

ETKİNLİK TARİHİ

27.04.2024

SON BAŞVURU

19.04.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversitede lisans/ön lisans öğrencisiysen,
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Soft-Skill eğitimleri alacaksın.
Hackathon sonunda katılım belgesi alacaksın.
İlk 3'e giren takımlar için Bootcamp fırsatı ve hediye çeki
İlk 3'e giren takımlar için başarı sertifikası

Etkinlik Detayları 📝

Dönüşüm Ideathonu Hk.

Sürdürülebilirlik alanında gerçekleştirdiğimiz Ideathon ile dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirmek için harekete geçiyoruz! Sıfır atık konsepti üzerine odaklanarak, geleceğe yönelik yenilikçi çözümler arıyoruz. Bu form, yaratıcı fikirlerinizi bizimle paylaşmak için ilk adımınız. Siz de bu dönüştürücü harekete katılmak ve dünya için bir fark yaratmak istiyorsanız, formu doldurun ve bizimle birlikte ilham verici bir yolculuğa çıkın!

Yarışma Tarihi: 27-28 Nisan Cumartesi-Pazar
Konum: Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi (İzmir, Yüzyüze)
Katılımcılar: Üniversitelerin lisans ve önlisans öğrencileri.

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan

Her türlü sorunuz için: donusumideathon@gmail.com

Dönüşüm Ideathonu Sosyal Medya Bilgileri:
Instagram : @donusumideathon24
LinkedIn : Dönüşüm Ideathonu

Ödül Bilgisi 💸

Hediye Çeki

10.000₺

Hediye Çeki

6.000₺

Hediye Çeki

4.000₺

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Dönüşüm Ideathonu, sürdürülebilirlik alanında yenilikçi çözümler arayan ve sıfır atık konsepti üzerine odaklanan bir etkinliktir. Bu etkinlik, dünyamızı daha yaşanabilir bir hale getirmek için yaratıcı fikirlerinizi paylaşmanızı ve gerçekleştirilmesi için ilk adımı atmanızı sağlar.

Etkinliğe, üniversitelerin lisans ve önlisans programlarında öğrenim gören tüm öğrenciler katılabilir.

Etkinlik, 27-28 Nisan tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günleri İzmir, Karşıyaka Belediyesi Kolektif Girişimcilik Merkezi'nde yüz yüze gerçekleşecektir.

Katılımcılar, etkinliğe katılmak için en geç 15 Nisan tarihine kadar başvuruda bulunmalıdırlar.

Katılım için, belirtilen başvuru formunu doldurarak fikirlerinizi ve bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Başvuru formuna erişim için etkinliğimizin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Sıfır atık konsepti üzerine odaklanarak, çevresel sürdürülebilirlik ve dünyamızı korumaya yönelik yenilikçi, uygulanabilir ve etkili fikirler arıyoruz. Yeşil teknolojiler, atık yönetimi çözümleri ve sürdürülebilir yaşam pratiği ile ilgili fikirler özellikle ilgi çekicidir.

 

Etkinlik, fikir geliştirme atölyeleri, uzman konuşmacılar, mentorluk seansları ve yaratıcı fikirlerinizi paylaşabileceğiniz sunum oturumları içerecek. Ayrıca, katılımcılar fikirlerini geliştirmek ve potansiyel çözümleri hayata geçirme fırsatı bulacak.

Her türlü sorunuz için donusumideathon@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca, etkinlikle ilgili güncellemeler ve detaylar için Instagram (@donusumideathon24) ve LinkedIn (Dönüşüm Ideathonu) hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26