BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Gamfed & Techcareer.net: Tech Game Hackathon: AI Challenge

Gamfed Türkiye ve Techcareer.net iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz “Tech Game Hackathon: AI Challenge” seni bekliyor!

“Yapay Zeka” ve “Oyun Geliştirme” alanındaki yeteneklerini bir araya getirip staj imkanı veya ödüller kazanmak ister misin?

En başarılı oyunu tasarla, projeni yapay zeka ile güçlendir, oyun dünyasının geleceğini şekillendirmeye bugünden başla!

Bu Hackathon'a hemen başvur,  geleceğin oyunlarına yön verme şansını yakala!

Gamfed & Techcareer.net: Tech Game Hackathon: AI Challenge

ÖDÜL BİLGİSİ

Staj & Ödül

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

15.12/ 17.12.2023

SON BAŞVURU

10.12.2023

Kimler Katılabilir? 👀

  • Oyun tasarımı alanında çalışıyorsan ya da bu alana meraklıysan
  • Oyunlaştırma iş modeli öğrenmek istiyorsan
  • Yapay zekayı da kullanarak oyun geliştirebilirim diyorsan
  • Geliştirme yapmayı seviyor ve bu alanda yetkinliğin varsa
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Hackathon tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım detaylarını sana iletelim.
Projeni gönder ve değerlendirme aşamasına gir.
Büyük ödülü kazanma fırsatını yakala!

Etkinlik Detayları 📝

GamfedxTechcareer.net

Tech Game Hackathon: AI Challenge

GamFed Hakkında

Gamfed İnternational Gamification Confederation (Gamfed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu), oyunlaştırma profesyonellerinin oluşturduğu kar amacı gütmeyen tutkulu bir topluluktur. Bu tutkulu topluluğun Türkiye’deki oluşumu GamFed Türkiye, Kurucusu da Ercan Altuğ Yılmaz’dır. Gamfed Türkiye, 400 kişiden fazla gönüllüsüyle oyunlaştırmayı her alanda yaygınlaştırmak için faaliyet göstermektedir.

Sen de oyununla ön plana çıkmak için hemen başvur!

 

Yarışmada seni ne bekliyor?

Kendi oyun projelerini yapay zeka ile geliştirerek oyun dünyasının derinliklerine dalacak ve ödül kazanma fırsatı yakalayacaksın! Bu etkinlik, sınırları zorlaman ve yaratıcılığını konuşturman için bir platform. 

Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük ödülüne ek olarak Gamfed, Techcareer.net ve Jüri Özel ödülleri seni bekliyor! 

Nedir Bu Hackathon?

Bu etkinlik, geleceğin oyunlarına yön vermek ve yapay zeka dünyasında liderlik etmek isteyenler için bir zorluk, bir fırsat!

Ödül Bilgisi 💸

Gamfed Özel Ödülü

Gamfed'in sana özel ödülleri seni bekliyor!

Techcareer.net Ödülü

Techcareer.net'in sana özel ödülleri seni bekliyor!

Jüri Özel Ödülü

Jüri'nin sana özel ödülleri seni bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Hackathon'u çözerken bir kısıtlamamız bulunmamakta, istediğin dilde ve platformda bir geliştirme yapabilirsin.

 

Wetransfer ve Github aracılığıyla paylaşacağın proje, değerlendirme kriterlerimize göre incelenecek ve kriterleri sağlaman durumunda jüriye projeni anlatacaksın. Sonucu proje puanın %70, proje anlatımın %30 etkileyecek. Jüri görüşmeleri sonrasında hesaplanan puanlar ile dereceye girenler arasından 3 takım ödülleri kazanacak!

Senden 48 saat içerisinde verilen case'i çözmeni ve buna uygun geliştirdiğin projeyi bizimle paylaşmanı bekliyoruz. Geliştirdiğin projeyi yarışmanın 17 Aralık 2023 tarihinde belirttiğimiz saatte bizimle paylaşmanı bekliyoruz. Daha sonrasında uygun kriterlere göre projen değerlendirilecek ve jürinin vermiş olduğu puanlarla birlikte sonuç açıklanacaktır. 

Yarışma için projeni Wetransfer ve Github aracılığıyla son gönderim tarihinden önce bize iletmeni bekliyoruz. Çalışmanı tamamlayıp bize ilettikten sonra heyecanlı bekleyiş başlayacak! Yarışma sonucu 17 Aralık 2023 tarihinde açıklanacaktır. 

Yarışmamız 48 saat sürecek. Gönderdiğimiz e-mailler, discord kanalımız ve mentor görüşmelerimiz ile yarışmanın gidişatı ve sonuçları konusunda seni bilgilendireceğiz.

Yaptığın proje dosyasını bizimle paylaşman gerekecek. 17 Aralık akşamı belirlenen saatte, jüri değerlendirmeleri sonrasında sonuçlar ile birlikte ödüller açıklanacaktır. Unutma dereceye girip staj ve ödüllerin sahibi sen olabilirsin!

Takım olarak katılım sağlayabilirsin. Takımlar minimum 3, maksimum 5 kişiden oluşmalıdır. Başvuru sırasında takım ismi ve bir katılımcı bilgisi yeterlidir. Sonrasında takımındaki kişileri bize iletebilirsin. 

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26