BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıŞirketler

Haier Europe Forecasting Hackathon with Python

Techcareer.net, Haier Europe ile birlikte tahmin ve tedarik zinciri veri bilimi meraklılarını heyecan verici bir fırsata davet ediyor: Forecasting Hackathon!

Python kullanarak veri analizi case'i çözerek Haier Europe teknik ekibinin bir parçası olmak ister misin? Ekibin sana olan mesajını buraya tıklayarak izleyebilirsin. Ayrıca sürpriz hediyeler de seni bekliyor!

Hemen ücretsiz başvur, case'i başarıyla tamamla, iş fırsatlarını ve sürpriz hediyeleri yakala! 

Haier Europe Forecasting Hackathon with Python

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı
Sürpriz Ödüller

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

29.03 - 7.04.2024

SON BAŞVURU

28.03.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Eğer bir talep tahmini veya veri bilimi meraklısıysanız,
  • Çok iyi derece İngilizce bilgisine sahipsen,
  • Analitik iş problemleri ile uğraşıp, işlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen;
  • Müşteri davranışları, pazar analitikleri, tedarik zinciri, talep planlaması, tahminleme ile ilgileniyorsan; bu Hackathon tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

İlk olarak, Hemen Başvur butonuna tıkla ve gerekli bilgileri doldur.
Sana gönderilen İngilizce testi başarıyla tamamla.
Kaggle üzerinde sana verilen vaka çalışmasını tamamla.
Kendini projenle kanıtla, iş fırsatlarını kap ve sürpriz hediyeleri kazan!

Etkinlik Detayları 📝

Haier Europe Hakkında

1984 yılında kurulan Haier Grubu, daha iyi bir yaşam için çözümler sunan dünya lideri bir şirkettir. Kullanıcı deneyimine odaklanarak Haier, dünyanın ilk ve tek IoT ekosistem markası olarak BrandZ™ En Değerli 100 Global Marka listesine üst üste iki yıl dahil edilmiştir. Haier, Euromonitor International tarafından 12 yıl üst üste Global Büyük Ev Aletleri Marka Sıralamasında birinci sırada yer almıştır. Şirketin alt kuruluşu Haier Smart Home, Fortune Global 500 listesinde yer almaktadır. Bugüne kadar Haier Grubu, Haier, Casarte, Leader, GE Appliances, Fisher & Paykel, AQUA ve Candy gibi yedi global marka sahibi olan üç halka açık şirkete sahiptir. 

Haier, akıllı evler için IoT'de küresel lider olma hedefiyle dünyanın en büyük ev aletleri üreticisidir. Avrupa mühendislik merkezi, Milano yakınlarında bulunmakta olup, yüzlerce mühendis ürünlerinin tüm proje yönetimi, üretimi ve lojistiğini yönetmektedir.

Haier Ne Yapar? 

Haier, mekanik, malzemeler, elektronik ve yazılımı entegre eden ürünlerin tüm yönleriyle ilgilenmektedir.

HAIER EUROPE_CANDY-HOOVER-HAIER_NEG.jpg

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Forecasting Hackathon, Haier Europe ve techcareer.net işbirliğiyle düzenlenen ve Python programlama dilini kullanarak veri analizi ve tahmin yapmaya odaklanan bir yarışmadır. Katılımcılar belirli bir vaka üzerinde çalışacaklardır.

Yarışmada başarılı olmak için, sana verilen case'i Python kullanarak etkili ve yaratıcı bir şekilde çözmen gerekmektedir. CV değerlendirmesi, case değerlendirmesi, çözümün yaratıcılığı, etkinliği ve teknik detaylara olan hakimiyetine göre yapılacaktır.

Yarışma tamamen online gerçekleşecek. Projeni belirtilen tarih ve saate kadar, techcareer.net support e-posta adresine github linkinle birlikte iletmeni bekleyeceğiz.

Yarışmaya bireysel ya da en fazla 3 kişilik gruplarla katılmalısın. Takım olarak katılmayı tercih edersen takımca tek yapmanız gereken; kayıt formunda tüm takım arkadaşlarının ayrı ayrı formu doldurup, Takım İsmi sorusuna aynı takım ismini yazmasıdır. Böylece sizin bir takım olduğunuzu anlayabiliriz.

Yarışma sona erdikten sonra, Jüri en iyi projeleri değerlendirecek ve kazananlar sosyal medyada duyurulacak. Kazananlara sürpriz hediyeler verilecek ve seçilen adaylar Haier Europe'da kariyer fırsatlarına sahip olacak.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26