BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Mobile App Hackathon

Mobil uygulamalar alanına ilgili misin? "En iyi uygulamayı ben geliştiririm" diyorsan, bu hackathon tam sana göre! Takımını kur, uygulamanı geliştir, platforma yükle! En iyi uygulamayı geliştiren o yıldız ekip senin ekibin olsun, ödülleri kap!

Sen de uygulama geliştirme alanında iddialıyım diyorsan, hemen yarışmaya git, kendini kanıtla!

Mobile App Hackathon

ÖDÜL BİLGİSİ

14.000 TL

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

08.10 - 17.10 / 2021

SON BAŞVURU

03.10.2021

Kimler Katılabilir? 👀

  • Analitik iş problemleri ile uğraşıp, işlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen;
  • Mobil uygulamalar alanına ilgili ve bu alanda deneyim sahibiysen;
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Hackathon tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

İlk olarak, Hemen Başvur butonuna tıkla ve gerekli bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım linkini sana gönderelim.
Mobile App Hackathon'a katıl, geliştirdiğin mobil uygulamayı bizimle paylaş!
Kendini kanıtla, ödülleri kazan, fırsatları yakala!

Etkinlik Detayları 📝

Senden ne bekliyoruz?

Bu Hackathon'da senden verilen süre içerisinde yarışma başlangıç tarihinde paylaşacağımız problemi çözdüğün bir çalışma bekliyoruz.

Mobil uygulama geliştirme alanında kendine güveniyorsan;

İşlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen bu Hackathon tam sana göre!

Hadi şimdi başvur, yarışmayı tamamla, ödülleri kazan!

Ödül Bilgisi 💸

8.000 TL

Amazon Hediye Çeki

4.000 TL

Amazon Hediye Çeki

2.000 TL

Amazon Hediye Çeki

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Mobile App Hackathon'daki amaç 1 hafta içerisinde verilen konu kapsamında bir uygulama geliştirmek ve çalıştırmaktır. Ekibinle birlikte verilen süre içerisinde uygulama geliştirmeli ve süre sonlanmadan uygulamayı platforma yüklemelisin!

Sana verdiğimiz süre içerisinde ekibinle uygulamayı geliştirmeli ve platforma yüklemelisin. Bu süre zarfında en iyisini yaptığına emin ol. Paylaşılan uygulamalar incelenip juriler tarafından puanlanacak ve buna göre en yüksek puanı alırsan yarışmayı kazanacaksın.

 

Yarışma belirlediğimiz bir platform üzerinden online olarak gerçekleşecek. Kullanılacak yardımcı araçları senle paylaşıyor olacağız. Çalışmanı tamamladığında platformdaki sayfaya yükleyeceksin ve heyecanlı bekleyiş başlayacak!

 

Yarışmaya bireysel yada en fazla 3 kişilik gruplarla katılmalısın. Takım ile katılman için tek yapman gereken kayıt formundaki gerekli alana, takım arkadaşının (ya da arkadaşlarının) e-posta adresini de girmen. Unutma; arkadaşın da kayıt formunu tamamlamalı!

Yarışma tamamlandıktan sonra ilk üçe girerek başarılı olan gruplara ödülleri takdim edilecek. Kazanacağın bu yarışma özgeçmişini kuvvetlendirecek ve kazandığın bir yarışma olarak yazabileceksin!

 

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26