BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

HangiKredi Data Scientist Hiring Challenge

Veri bilimiyle ilgili misin? Kod yazarken, aynı zamanda analitik iş problemleriyle uğraşmak istiyorum mu diyorsun!

Hangikredi.com' un verileriyle problemini çöz , bize gönder! Kariyerinde dönüm noktasını yakala!

HangiKredi Data Scientist Hiring Challenge

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı & 6.000 TL

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

26.10 - 12.11 / 2021

SON BAŞVURU

22.10.2021

Kimler Katılabilir? 👀

  • Analitik iş problemleri ile uğraşıp,
  • İşlevsel çözümler üretebiliyorsan,
  • Araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen bu Challenge tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım detaylarını sana iletelim.
Problemi çöz, bize gönder.
İş fırsatını ve ödülleri kaçırma!

Etkinlik Detayları 📝

HangiKredi & techcareer.net senden ne bekliyor?

HangiKredi ile birlikte düzenlediğimiz bu Hiring Challange'da senden 10 günde seninle yarışma başlangıç tarihinde paylaşacağımız problemi çözdüğün bir çalışma bekliyoruz.

Veri Bilimi alanında kendine güveniyorsan;

Hadi şimdi başvur, yarışmayı tamamla, hayalindeki işe kısa sürede başla!

Ödül Bilgisi 💸

Ödüller Neler?

1 kişiye Data Scientist olarak işe girme fırsatı!

İşe girene 6.000 TL değerinde sertifika programı!

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Hiring challange’da Python ve Jupyter Notebook ile çözümünü geliştirebilir, istediğin kütüphaneyi kullanarak modellemeni yapabilirsin! Çözümünü go.apziva.com’daki yönergeleri de izleyerek, github(veya eşdeğeri) üzerinden bir repository linki ile bize iletmelisin.

go.apziva.com platformu üzerinden yaptığın çalışmayı paylaşacaksın. Proje değerlendirme kriterlerimize göre incelenecek ve kriterleri sağlaman durumunda jüriye projeni anlatacaksın. Sonucu proje puanın %50, proje anlatımı %50 etkileyecek. Jüri görüşmeleri sonrasında hesaplanan puanlar ile dereceye girenler ile mülakatlar yapılacaktır. Mülakatlara girenler arasından 1 kişiye iş fırsatı sağlanacak.

Senden go.apziva.com’a kayıt olup 10 gün içerisinde problemi çözmeni ve cevabını iletmeni bekliyoruz. Projenin github linkini go.apziva.com üzerinden bize iletmelisin. Daha sonrasında uygun kriterlere göre değerlendirilip puanlanacaksın.

Yarışma için projeni sana sonradan ileteceğimiz platform aracılığıyla son gönderim tarihinden önce bize iletmeni bekliyoruz. Sonra heyecanlı bekleyiş başlayacak!

Yarışmamız 10 gün sürecek. Gönderdiğimiz e-mailler ile yarışmanın gidişatı ve sonuçları konusunda seni bilgilendireceğiz.

Yarışma bittiğinde, ilettiğin iletişim bilgilerin üzerinden bilgilendirmeler yapacağız. Belirlenen tarih ve saatte jüriye projeni anlatacak ve sonuçlanmasını bekleyeceksin. Unutma bu sunum çok önemli! Mülakat garantili bu Hiring Challenge'da HangiKredi çözümünü beğenebilir ve Data Scientist olarak işe başlayabilirsin.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26