BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Konfides .Net Hiring Challenge

Ödeme Sistemleri ve Fintech yazılımları konusunda uzmanlaşmış bir hizmet sağlayıcı firma olan Konfides yazılım ekibine yeni takım oyuncuları arıyor! 

Hizmet kalitesini ve yenilikçiliği üst seviyede tutan yaklaşımıyla müşterileriyle uzun soluklu işbirlikleri kuran Konfides’te bilgi ve tecrübeni arttırabileceğin bu serüvene sen de katılmak ister misin?

.Net alanında kendine güveniyorsan hemen ücretsiz başvur, yarışmaya katıl, Konfides'te işe girecek kişilerden biri sen ol!

Konfides .Net Hiring Challenge

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online & İstanbul

ETKİNLİK TARİHİ

02.05 - 09.05 / 2023

SON BAŞVURU

1.05.2023

Kimler Katılabilir? 👀

  • En az 2 yıl deneyim sahibiysen,
  • .Net, MSSQL, Web API, C# alanlarına hakimsen
  • İstekli, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Hiring Challenge tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım detaylarını sana iletelim.
Problemi çöz, bize gönder.
Konfides'te iş fırsatı yakala!

Etkinlik Detayları 📝

Konfides Kimdir?

Ödeme Sistemleri ve Fintech yazılımları konusunda uzmanlaşmış bir hizmet sağlayıcı firma olan Konfides, 25 yılı aşkın bir süredir Edenred, Sodexo, Token (Koç Holding) ve BİM gibi sektörünün önde gelen firmalarına hizmet vermektedir. 

Konfides, akıllı kartlar, ödeme sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, yerleşke yönetimi ve POS uygulamaları konularındaki uzmanlığı ile, çok farklı teknolojileri bir arada kullanabilmeyi ve kendine özgü metodolojileri geliştirmeyi sağlamıştır. Elde edilen bu deneyimler ve sahip olunan geliştirme kültürü daha geniş bir kapsamda rekabetçi çözümler üretmeyi desteklemektedir.

Yazılım ekibine katılacak yeni takım arkadaşları sürecin başlangıcında yüz yüze, sonrasında ise hibrit sistemde Konfides'in İstanbul Nidakule Göztepe ofisinde çalışacak.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Konfides Hiring Challenge'ını çözerken senden beklentimiz .Net ile bir geliştirme yapman. 

Başvuru yaptıktan sonra temel değerlendirme kriterleri içerisinde olduğun taktirde sana bir case gönderip bunu bir proje haline getirmeni bekleyeceğiz. Wetransfer ve Github aracılığıyla paylaşacağın proje, değerlendirme kriterlerimize göre incelenecek ve kriterleri sağlaman durumunda jüriye projeni anlatacaksın. Sonucu proje puanın %70, proje anlatımın %30 etkileyecek. Jüri görüşmeleri sonrasında hesaplanan puanlar ile dereceye giren kişilere iş fırsatı sağlanacak.

Senden belirttiğimiz süre içerisinde bir Konfides Hiring Challenge case'ini çözmeni ve buna uygun geliştirdiğin projeyi bizimle paylaşmanı bekliyoruz. Geliştirdiğin projeyi yarışmanın son gününe kadar Wetransfer ve Github üzerinden support@techcareer.net adresine göndermen gerekiyor. Daha sonrasında uygun kriterlere göre değerlendirilip puanlanacaksın.

Yarışma için projeni Wetransfer ve Github aracılığıyla son gönderim tarihinden önce bize iletmelisin. Çalışmanı tamamlayıp bize ilettikten sonra projenin ön değerlendirmesi olumlu sonuçlandığı taktirde, eğer İstanbul'da yaşıyorsan Konfides'in Nidakule ofisinde, eğer İstanbul'a gelme şansın yok ise online bir platformda proje sunumunu gerçekleştirmeni bekliyoruz.

Yarışmamız 7 gün sürecek. Gönderdiğimiz e-mailler ile yarışmanın gidişatı ve sonuçları konusunda seni bilgilendireceğiz.

Başvurunun ardından bize ilettiğin iletişim bilgilerin üzerinden bilgilendirmeler yapacağız. Belirlenen tarih ve saatte jüriye projeni anlatacak ve sonuçlanmasını bekleyeceksin. Unutma bu sunum çok önemli! Konfides projeni beğenebilir ve Back-End Developer olarak işe başlayabilirsin.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26