BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

tatilbudur.com .Net Hiring Challange

20 yıldan fazla turizm tecrübesiyle misafirlerine hizmet veren tatilbudur.com'un yazılım ekibinde görev almak ister misin? 

Sen de tatilbudur.com'da Back-End Developer olma fırsatını kaçırma, yarışmaya hemen başvur!

tatilbudur.com .Net Hiring Challange

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı & 20.000 TL

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

28.01.21 - 09.01.22

SON BAŞVURU

24.12.2021

Kimler Katılabilir? 👀

  • Analitik iş problemleri ile uğraşıp, işlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen bu Challenge tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım detaylarını sana iletelim.
Problemi çöz, bize gönder.
İş fırsatını ve ödülleri kaçırma!

Etkinlik Detayları 📝

tatilbudur.com ve techhcareer.net senden ne bekliyor?

tatilbudur.com ile birlikte düzenlediğimiz bu Hiring Challange'da senden verilen süre içerisinde yarışma başlangıç tarihinde paylaşacağımız problemi çözdüğün bir çalışma bekliyoruz.

Back-End alanında kendine güveniyorsan;

.Net ile yazılım geliştiriyorsan, bir web projesinin mimarisini kodlayabilirim diye düşünüyorsan ve işlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen bu Challenge tam sana göre!

Hadi şimdi başvur, yarışmayı tamamla, hayalindeki işe kısa sürede başla! 

Ödül Bilgisi 💸

20.000₺

Bir kişiye 20000₺ hediye çeki

İş Fırsatı

4 kişiye Back-End Developer olarak işe girme fırsatı

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

tatilbudur.com .Net Hiring Challenge'ını çözerken senden beklentimiz .Net platformunu kullanarak bir geliştirme yapman. Diğer geliştirme programlarını kullanman durumunda çalışman değerlendirmeye alınmayacaktır.

Wetransfer aracılığıyla paylaşacağın proje değerlendirme kriterlerimize göre incelenecek ve kriterleri sağlaman durumunda jüriye projeni anlatacaksın. Sonucu proje puanın %70, proje anlatımı %30 etkileyecek. Jüri görüşmeleri sonrasında hesaplanan puanlar ile dereceye girenler arasından 4 kişiye iş fırsatı, en yüksek sıralamayı alan 1 kişiye ise ödül verilecek.

Senden belirttiğimiz süre içerisinde bir Back-End challange'ı çözmeni ve buna uygun geliştirdiğin projeyi bizimle paylaşmanı bekliyoruz. Geliştirdiğin projeyi yarışmanın son gününe kadar Wetransfer üzerinden support@techcareer.net adresine göndermen gerekiyor. Daha sonrasında uygun kriterlere göre değerlendirilip puanlanacaksın.

Yarışma için projeni Wetransfer aracılığıyla son gönderim tarihinden önce bize iletmeni bekliyoruz. Çalışmanı tamamladığında, bize göndereceksin. Sonra heyecanlı bekleyiş başlayacak!

Yarışmamız 10 gün sürecek. Gönderdiğimiz e-mailler ile  yarışmanın gidişatı ve sonuçları konusunda seni  bilgilendireceğiz.

Yaptığın proje dosyasını Wetransfer aracılığıyla bize göndermen gerekecek. Sonrasında ilettiğin iletişim bilgilerin üzerinden bilgilendirmeler yapacağız. Belirlenen tarih ve saatte jüriye projeni anlatacak ve sonuçlanmasını bekleyeceksin. Unutma bu sunum çok önemli! tatilbudur.com çözümünü beğenebilir ve Back-End Developer olarak işe başlayabilirsin.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26