BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Etiya Front-End with Angular Bootcamp

"Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı" kapsamında alanında uzman eğitmen ile sıfırdan web geliştirme öğrenmek ister misin?

Yapay zeka temelli dijital dönüşüm projeleri geliştirmede dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Etiya firmasının alanında uzman yazılım kadrosunda yer almak istiyorsan hemen başvur, Angular dilinde alacağın 44 saatlik kapsamlı eğitim ile ön yüz geliştirmede profesyonelleş, Etiya'da işe başlama şansı yakala!

Etiya Front-End with Angular Bootcamp

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

17.10 - 09.11 / 2022

DEADLINE

26.09.2022

Who Can Participate? 👀

  • Lisans mezunu veya Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezunsan
  • Maksimum 2 yıl deneyimliysen
  • İstanbul veya Ankara'da çalışmaya istekliysen
  • İleri seviye İngilizce bilgisine sahipsen
  • Bir github hesabın varsa
  • Ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Bootcamp Programı tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Temelden ileri seviyeye Angular dilinde Front-End öğreneceksin.
Uzman eğitmenler ile 4 hafta 44 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp'den mezun olunca Etiya'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.

Event Details 📝

Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı nedir?

Kodla Gelişiyoruz Programı, techcareer.net ve TÜBİSAD'ın bilişim, teknoloji ekosistemine yetenekli adaylar kazandırmak için güçlerini birleştirdiği bir gelişim programıdır. Bu program kapsamında düzenlenen Bootcamp'ler online, canlı, uygulamalı ve tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bu programda yer alarak sen de hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı ile ücretsiz şekilde atabilirsin!

Program kapsamında gerçekleşen Etiya Front-End with Angular Bootcamp'den başarılı bir şekilde mezun olman durumunda, TÜBİSAD üye firmalarından Etiya tarafından istihdam edilme fırsatı yakalayacaksın.

164x164-tübisad.png

etiya-164x164.png

Kendi ödüllü ürün portföyü ile müşterilerine yapay zeka temelli, müşteri deneyimi odaklı Dijital Dönüşüm imkanı sağlayan Etiya, 3 kıta ve 8 ülkede 1.200'den fazla alanında uzman çalışanı ile müşterilerine uluslararası ölçekte hizmet sağlayan, sektörünün lider firmalarından biridir.

Etiya, 18 yıllık deneyimi ile telekom, finans ve perakende dahil olmak üzere farklı sektörlerden dünya çapında birçok müşterisine anahtar teslimi projeler ile uçtan uca dijital dönüşüm sağlamaktadır. Alanında uzman çalışan kadrosu ile Etiya; hizmet tabanlı mimarisi, DevOps metodolojisi ve AI odaklı ürün portföyü ile çalışmalarına çeviklik ve esneklik getirerek müşterilerine rekabet avantajı sağlamakta ve müşterileri için büyük bir katma değer yaratmaktadır.

Sen de bu uluslararası ekibin parçası olmak için hemen başvur!

Bootcamp'den başarıyla mezun ol, hayalindeki işe kısa sürede başla!

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Tüm aşamaları geçtikten sonra "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Bu aşamayı da geçmen durumunda tarafına bir "Sayısal Yetenek Testi" gönderilecek. Testi geçersen Etiya İK ekibi ile bir ön görüşme yapacak, bu adımı da başarı ile tamamlarsan eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Front-End Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak web geliştirme konusunda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 4 hafta toplamda 44 saat sürecek. Bootcamp süresince hafta içi 3 gün olmak üzere haftada toplam 12 saat ders alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 44 saatlik kapsamlı Front-End eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyere ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda Etiya ekiplerinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Front-End alanında almış olacağın eğitim doğrultusunda son mülakatları da geçerek "Software Developer" olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Software Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26